Nabídka
Objednávka kurzů
ESHOP

Zde nebo volbou profilu

vstoupíte do eShopu

eSHOP
e-Learning
Facebook SELLI
SELLI na Facebooku
...............
...............

Google SELLI
Google+

Zasílání nabídek kurzů

Interaktivní formulář

Vážení klienti, máte-li zájem o zasílání obchodních sdělení týkajících se nabídky vzdělávacích kurzů a školení, potvrďte prosím náš nový interaktivní formulář.
Děkujeme.

S E L L I s.r.o.

S E L L I s.r.o. je zaměřena na vzdělávací a poradenskou činnost. V Ústeckém kraji působíme od roku 1993 a svou činnost jsme přenesli i do Středočeského a Karlovarského kraje. V současné době je naším hlavním předmětem podnikání další vzdělávání dospělých. Organizujeme kurzy z mnoha oblastí a jsme školitelem programu ÚČTO. Naše firma je realizátorem a partnerem projektů spolufinancovaných z prostředků Evropské unie.

 • firma S E L L I s.r.o. je zapsána do obchodního rejstříku dne 17. srpna 1993 pod Krajským soudem v Ústí nad Labem, spisová značka C 5357
 • vzdělávací zařízení s akreditací Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy
 • vzdělávací zařízení MŠMT pro další vzdělávání pedagogických pracovníků
 • vzdělávací zařízení s akreditací Ministerstva vnitra ČR
 • vzdělávací zařízení s povolením ke zprostředkování zaměstnání českých občanů na území České republiky, uděleno Ministerstvem práce a sociálních věcí
 • člen Asociace institucí vzdělávání dospělých ČR
 • držitel certifikace kvality-ISO 9001- v oboru vzdělávací činnosti

NAŠE KURZY A PROJEKTY

Vážení klienti, připravujeme pro Vás kurzy na školní rok 2016/2017, který vychází z našich dlouholetých zkušeností z oblasti rozvoje lidských zdrojů.

Důležitá je pro nás hlavně kvalita poskytovaných služeb. Ve spolupráci s našimi partnery jsme katalog doplnili o nové kurzy, což pro Vás může znamenat komplexnější nabídku vzdělávacích akcí směřujících k osobnímu rozvoji.

Orientujeme se zejména na tyto oblasti služeb:

 • realizace rekvalifikačních kurzů pro nezaměstnané, ale i pracující osoby
 • realizace veřejných kurzů a kroužků
 • realizace firemních školení
 • realizace projektů z oblasti lidských zdrojů, spolufinancovaných z fondů EU
 • školení v oblasti účetních programů

Kurzy a školení jsou koncipovány jako tzv. "otevřené", určené pro různé zájemce nebo tzv. "uzavřené", určené pro uzavřenou skupinu účastníků např. pracovníky jednoho podniku. Vzdělávací akce jsou přizpůsobené konkrétním požadavkům ze strany klientů. Výuka probíhá v menších skupinách (cca 12 osob). Tím je umožněn individuální přístup ke každému klientovi a zajištěn dostatečný prostor pro dialog mezi lektorem a každým účastníkem kurzu.

Věřím, že naše nabídka Vás osloví a uspokojí tak Vaše potřeby v oblasti osobnostního a profesního růstu. Očekáváme Vaše další nabídky a návrhy. Budeme Vám vděční za jakékoliv další náměty a návrhy, vedoucí ke zlepšení naší práce a k rozšiřování vzdělávacích programů. Děkujeme Vám za projevenou důvěru a těšíme se na shledání na některém z našich kurzů.

 

Ing. Ernest Illés

jednatel společnosti

Detekce Javascriptu proběhla. (?)
Návštěv webu: 2463563.