Nabídka
Objednávka kurzů
ESHOP

Zde nebo volbou profilu

vstoupíte do eShopu

eSHOP
e-Learning
Facebook SELLI
SELLI na Facebooku
...............
...............

Google SELLI
Google+

Zasílání nabídek kurzů

Interaktivní formulář

Vážení klienti, máte-li zájem o zasílání obchodních sdělení týkajících se nabídky vzdělávacích kurzů a školení, potvrďte prosím náš nový interaktivní formulář.
Děkujeme.
KURZY ÚČTO

Praktické kurzy programu ÚČTO

Zde jsou termíny kurzů v programu ÚČTO2016

* Roční závěrka

Semináře na praktickém příkladu k uzavření "Daňové evidence roku 2015" zde jsou termíny kurzů >>>

K roční uzávěrce taky poskytujeme:
  • Individuální školení
  • Osobní a telefonické konzultace

* Kontrolní hlášení
Účastníci kurzu si osvojí zpracování kontrolního hlášení DPH v programu ÚČTO2016.
Obsah: kurz je postaveno na praktickém provedení hlášení v programu ÚČTO2016. Důraz bude kladen na do přiznání k DPH a do kontrolního hlášení. Prakticky provedeme na přijatých a vydaných daňových dokladech a na jejich promítnutí do výkazu kontrolního hlášení. Postupně se projde všechny typy přijatých a uskutečněných plnění, které mohou být u daňové evidence. Podrobnosti o kurzu jsou zde >>>>.

* Základní kurz
Účastníci kurzu si osvojí znalosti v ovládání tohoto programu a způsoby zaúčtování jednotlivých dokladů.
Obsah: základní funkční klávesy, evidence nové firmy, adresář firem, peněžní deník, závazky a pohledávky,  druhy faktur (vystavení faktury vydané–prodej služeb), příkazy k úhradě, bankovní výpisy, daň z přidané hodnoty atd.

* Kurz pro pokročilé uživatele
Obsah: funkční klávesy,opakované platby, zpracování vlastních i automatických tiskových sestav, praktická aplikace postupů účtování v daňové evidenci a nestandardních účetních případů – vzájemný zápočet atd.

* Mzdy a personalistika
Obsah : úprava parametrů na základě individuálních podmínek a změn v legislativě včetně jejich praktického využití,počáteční evidence a ukončení pracovního poměru zaměstnanců v různých pracovně právních vztazích, zpracování měsíčních mezd, postup při vyhodnocování čtvrtletí a roku, propojení mzdové evidence apod.

* Skladová evidence
Obsah : založení a následné vedení skladové evidence pro drobný majetek, zboží, materiál a výrobky, dlouhodobý hmotný a nehmotný majetek, vedení korunového skladu, inventarizace, vyhodnocování stavu skladu, zpracování tiskopisů skladové evidence atd.

* Kurz pro autodopravce
Obsah : účtování leasingu, účtování cizí měny, technické zhodnocení automobilu, cestovní náhrady, zásady tvorby vnitřní směrnice pro autodopravce atd.

Termín:    termín budeme určovat dle zájmu

* Kurz pro stavební firmy
Obsah : problematika účtování rozpracované výroby, zásady tvorby vnitřní směrnice pro stavební firmy, účtování nestandardních účetních případů specifických pro stavební firmy, sledování a evidence výkonů a zakázek, způsoby fakturace jednotlivých zakázek, sledování nákladů a výnosů na jednotlivých stavbách atd.

Termín:    termín budeme určovat dle zájmu

* Individuální školení
Obsah : vysoká odborná úroveň školení v plném rozsahu výše uvedené nabídky; výhodou individuálního školení je, že vám bude přizpůsobeno na míru, náš lektor přijede školit přímo do vaší firmy, můžete si zvolit termín školení.

* Kde a jak objednat kurzy?

  • Pro objednávku se můžete přepnout na eShop zde>>>
  • Nebo objednat kurz E-mailem na adrese firma@selli.cz

 

Kurzy probíhají na počítačích v malém počtu účastníků, což umožňuje lepší koncentraci, kontakt s lektorem a prostor pro Vaše dotazy. Na našich kurzech má každý účastník k dispozici počítač a speciálně vytvořená skripta pro každý dílčí kurz a vše si prakticky pod odborným vedením vyzkouší a seznámí se s různými způsoby řešení konkrétních situací.

Podrobnosti o těchto kurzech a přihlášky si vyžádejte na adrese firma@selli.cz.

Proč absolovat kurzy na programu ÚČTO? více zde

Detekce Javascriptu proběhla. (?)
Návštěv webu: 2463564.